Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı kadar kültürü okunuşu tarihsel zenginliğini de içinde bulunduran büyük aynı kent olması sebebiyle sağlam çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle genişlik aldatıcı şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek en doğru şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, eksiksiz benzer atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sayesinde geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak neşeli sadece ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sebebiyle hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere kaliteli bir hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, davranış yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve keyifli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu web sitemizi incele arkadaşlarınızla toplanarak okşayıcı vakit yapmak uğruna ülkü müşterek aktivite olacaktır. Boğaz turu web sitemizi incele İstanbul özgü vazgeçilmez birleşik etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye orta sizler uğruna arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz müşterek intiba bırakacaktır. tam aynı deneyim ile hoş İstanbul’u işaret uygun şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte daha çok organizasyonlar fazla henüz alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her türlü isteğinize gereğince düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, tevellüt günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan fazla kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik şiddetli şekilde vakit geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel sadece gündüz geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle genişlik iyi şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu faaliyet gününe kadar hazır ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *